Masaż magnetyczny

O istnieniu u pewnych ludzi sił biomagnetycznych wiadomo od dawna. W wyniku zastosowania biomagnetyzmu można doświadczyć jego leczniczego wpływu. Jest on nadzwyczaj skuteczny pod warunkiem zastosowania go. Nie jest to jakaś mistyfikacja, lecz przynosi konkretne rezultaty. Można przytoczyć tu wiele przykładów ludzi, którzy odzyskali zdrowie. Sposób te nie jest nowością.

 

Metodę tą stosował u swych pacjentów lekarz Franz Messmer na początku XIX wieku. Prądy lecznicze nazwał on fluidalnym zwierzęcym magnetyzmem. Messmer miał wspaniałe wyniki w leczeniu biomagnetyzmem. Za swoje praktyki był prześladowany. Każda bowiem nowa metoda, nowe poglądy, nowa teoria muszą przejść próbę tylko dlatego, że nauka lub ludzie nie rozumieją tego lub nie chcą zrozumieć. Aby nie ubolewać nad tym, że niektórzy nie chcą zrozumieć siebie i swojego ciała. Zastosuj masaż magnetyczny i przekonaj się, a nie zastanawiaj się jak to działa, czy da się to zmierzyć.

Masaż magnetyczny oczyszcza organizm ze zbędnych substancji. Reguluje przepływ energii w meridianach, czakrach, wyrównuje biopole.

 

Terapia masażem tybetańskim przeróżnych chorób, w których niepotrzebne są lekarstwa jest najtańsza, najłatwiejsza. Najbardziej ekologiczna bez szkody dla organizmu.

 

Program obejmuje:

- przygotowanie do masażu,

- zasady wykonywania masażu,

- techniki wykonywania masażu,

- przygotowanie do masażu pacjenta,

- wskazania i przeciwwskazania,

- bhp wykonywania zabiegów,

mgr Cyprian Toruński   |  Bioterapia  |  Masaże  |   Kursy  |  Szkolenia  |  Warsztaty

design: McSP